Türkiye’nin Tek Sürdürülebilirlik Odaklı Pazar Yeri Agrio Market’de Satıcı Olun

Neden Agrio Market?

Agrio Market alıcılar ve satıcılar için
sektörel çözümler sağlayan bir pazar yeridir.

Sıfır Komisyon

Agrio Market’de Sürdürülebilirlik Kriterlerine Uygun tüm satışlardan ödeme ya da hizmet komisyonu alınmaz. Hatta kendi anlaşmalı sanal pos’unuzu da kullanabilirsiniz.

Finansman Çözümleri

Agrio Market hem alıcı hem de satıcılar için pre-finansman ve ödeme çözümleri sağlar, anlaşmalı finans kuruluşları ile en uygun teklifleri getirir.

Nitelikli Destek

Agrio Market’in hizmet ve ürün sağlayıcılarından biri olmak isterseniz hem satışlarınız hem de sürdürülebilirlik konularında destekler alırsınız.
1

Üye Olun ve Ürünlerinizi Sergileyin.

  • İşletmenizi kaydedin ve ürünlerinizi yükleyin.
  • Danışmanlarımız size her konuda yardımcı olacaklar.
2

Sizi Tanıyalım ve Tanıtalım.

  • İşletmeniz ve ürünleriniz hakkında Sürdürülebilirlik Kriterleri konusunda bir değerlendirme yapalım.
  • Henüz uyumlu olmasanız dahi satış yapabilirsiniz, bu sırada uzmanlarımız size uyum konusunda destek de olacaklar.
3

Binlerce Çiftçi, Üretici ve İşletmeye Ulaşın.

  • Agrio Market üzerinden giderek büyüyen alıcılara ve kurumlara ulaşın, ürünlerinizi öne çıkarın.
  • Hedef kitleniz ve ürünlerinizin karşılık bulması için dijital ve doğrudan pazarlama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
4

Size Özel Finansman Çözümlerini Tanıyın.

  • İşletmenize, ürünlerinize ve hedeflerinize uygun finansal hizmetleri sizin için bulalım.
  • Düşük maliyetli sürdürülebilir finans kaynaklarından faydalanın, hem ticaretiniz gelişsin hem de geleceğimize katkınız olsun.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Agrio Market’de Satıcı Olmak Konusunda Bazı Sorular

Agrio Market Nasıl Çalışır?

Agrio market satıcı ve alıcıları buluşturan bir pazar yeridir. Açtığınız web mağazanızda ürünlerinizi sergiler, ürün özelliklerini ve fiyatlarını belirtirsiniz. Agrio anlaşmalı olduğu yetkili kuruluşların sanal pos ve koruma hesabı benzeri hizmetlerini kullanarak alıcılardan ürün bedellerini tahsil eder. Sipariş sonrasında ürünlerin gönderimi ve teslimi satıcı sorumluluğundadır. Alıcının ürününü alması ve onaylaması ile tahsil edilen ücret satıcı hesabına aktarılır. Bu süre en çok 72 saattir.

Finansman Hizmetleri Nasıl Çalışıyor?

Agrio uzmanları ürün ve hizmetlerinizi sürdürülebilirlik açısından düzenli olarak denetlerler ve komisyonsuz ya da size özgü finansal araçlar ile sunulabilecek olanlar için size ulaşırlar. Sıfır komisyon ile alım, satın alımda uygun maliyetli pre-finansman, hibe ve destek fonlarından faydalanan işlemler alıcı ve satıcının ek bilgi ve beyanlarını gerektirebilir.

Agrio Market’de Mağaza Açmak için Neler Gerekli?

Türkiye’de kurulu işletmeler ve gerçek kişiler Agrio Market’de satış yapabilirler. Gerekli belgeler üyelik işlemleri adımlarında belirtilmektedir. Bunlar İşletmenizin Ticari Ünvanı, Vergi Dairesi ve Numarası gibi resmi bilgiler ile şirket yetkilisine ait evraklardır. Ürünlerinizi ise yönetim paneli üzerinde girip güncelleyebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik Denetimleri Nasıl Çalışıyor?

Agrio Market, bir ödeme sistemi olarak Agrio’yu ve anlaşmalı finans kuruluşlarını kullanır. Bu kuruluşlar dışında kooperatifler, birlik ve üretim örgütleri ile sözleşmeli tarım firmaları ile de anlaşmaları bulunmaktadır. Sürdürülebilirlik denetimleri bu anlaşmaları kuruluşların biri ya da birkaçı üzerinden gerçekleşebilir. Saha uzmanlarımız makina parkuru kurulumu benzeri projelerde doğrudan sizinle çalışırlar. Diğer alımlarda ise alıcının Agrio kart veya elektronik cüzdan çözümü kullanıyor olması gerekebilir.

Agrio Market’de Neler Satabilirim?

Agrio Market’de Türkiye’de yasal olarak satılabilen ve yetkilisi olduğunuz her türlü ürün ve hizmeti satabilirsiniz. Agrio uzmanları satılan ürünlerinizi aralıklarla denetler, yasal uygunluğu olmayan veya bu konuda şikayet alan ürün ve hizmetlerin satışını durdurma hakkı saklıdır.

Soru ve Destek Talepleriniz için Bize Ulaşın

Ana Menü

× Agrio Market Online İletişim